'; PLC Programátor – Profesní rozvoj – Elektrotechnika - INZERTAL.CZ

Přidat inzerát
Kategorie:
Vyhledávání:
Vyhledávaný text:
Stále vylepšujeme...

Pokud máte nějaký nápad, jak tu něco vylepšit, rozhodně se nebojte nám ho sdělit. Budeme jedině rádi.

Narazíte-li snad na nějakou chybu, určitě nám napište, vyřešíme to. Každý den se snažíme tento server vylepšovat a inovovat. Uvítáme vaše postřehy a připomínky.

Stříbrné přívěsky
Detail inzerátu:
Edituj/smaž inzerát

PLC Programátor – Profesní rozvoj – Elektrotechnika

Text inzerátu:Považujete se za zkušeného zaříkávače PLC krabiček a programování je Vaším koníčkem?
Chcete své dovednosti využít ve strojírenské výrobní firmě, kde Vaše schopnosti ocení a kde se budete moci nadále profesně rozvíjet?
Pokud ano, pak je tato příležitost ušitá Vám na míru, protože…

… Mezinárodní koncern ve strojírenství hledá pro svůj závod v Olomouckém kraji programátora PLC.

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektrotechnika)
• Předchozí zkušenosti s prací s PLC (Siemens Step7 výhodou)
• Vyhláška 50/78 Sb. (práce s elektrickými obvody)
• Výhodou znalost německého jazyka (znalost jazyků však není nezbytná)
• Ochota cestovat, řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:
• Zodpovědnost za technologické linky, diagnostika a optimalizace naprogramování
• Spolupráce na oživování strojů
• Práce s technickou dokumentací
• Komunikace se zákazníky a servisním centrem

Nabízíme:
• Možnost seberealizace formou zajímavé pracovní náplně a účasti na zajímavých projektech
• Stabilní zázemí mezinárodní a úspěšné společnosti
• Práci s nejmodernějšími technologiemi automatizace
• Možnost dalšího profesního a kariérního růstu (formou školení)
• Zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, jazykové kurzy, měsíční a půlroční odměny, interní systém školení, firemní akce, penzijní připojištění)

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete mi svůj aktualizovaný životopis.
Pro sledování aktuálních pozic, na kterých pracujeme, si mě prosím přidejte na LinkedIn: https://cz.linkedin.com/in/qaczechrepublic
Typ:Nabídka
Lokalita:Olomouc
Datum přidání:28. dubna 2017 (14:41)
Kontakt:Použijte kontaktní formulář níže.
WWW:http://www.toptalent.cz
Kontaktovat inzerenta prostřednictvím formuláře:
Text emailu:
Váš email:
Opište kód:
Adresa tohoto inzerátu:

Vložte odkaz na své webové stránky či blog - zvýšíte šanci, že bude inzerát úspěšný. Pro odkaz na tento inzerát, použijte tuto adresu.