Přidat inzerát
Kategorie:
Reklama:
Vyhledávání:
Vyhledávaný text:
Stále vylepšujeme...

Pokud máte nějaký nápad, jak tu něco vylepšit, rozhodně se nebojte nám ho sdělit. Budeme jedině rádi.

Narazíte-li snad na nějakou chybu, určitě nám napište, vyřešíme to. Každý den se snažíme tento server vylepšovat a inovovat. Uvítáme vaše postřehy a připomínky.

Reklama:
Darkont.cz

Prodej a obchod

Počet inzerátů v kategorii: 147 (zobrazeny 1 až 10)
Zobrazit: vše / nabídky / poptávky
Stránka:[1] 2 3 4 5 6 ...  Další >>
Přidat inzerát do této sekce
PŘIDÁNO VČERA   15. října 2017 
Nabídka:  Práce pro každého
Hledáme pracovníky na hlavní činnost nebo přivýdělek na práci vedenou z domu s využitím internetu. Volná pracovní doba, vzrůstající příjmy
Detail
Zlatá Rezerva s.r.o. - prosperující česko-americká společnost, hledá nové obchodní partnery - prodejce investičního zlata a stříbra z celé České i Slovenské republiky. Výhodnou spolupráci nabízíme jak jednotlivcům, tak i firmám. Doplnění vašeho portfolia o prodej našich investičních kovů vám nepřinese žádné zbytečné výdaje. Nemusíte nic kupovat, nemusíte do ničeho investovat a vás i vaše spolupracovníky bezplatně vyškolíme. Provize jsou velmi zajímavé. Systém úspěšně funguje. Společnost Zlatá Rezerva je na trhu 6 let. Máme téměř 4000 spokojených klientů, necelých 6000 aktivních smluv a zatím 21 externích prodejních sítí... Investiční zlato je v celé EU osvobozené od DPH a všem, co ho vlastní, přináší jistotu, stabilitu, nezávislost, svobodu, likviditu a budoucnost. V případě vašeho zájmu o spolupráci kontaktujte přímo jednatele společnosti, pana Luboše Vrbu. Email: vrba@zlatarezerva.cz. Mobil: +420730552050. Web - http://www.zlatarezerva.cz.
Detail
Jste ambiciózní, chcete více peněz? Realizujte se v dynamicky rozvíjejícím se oboru Wellness! Motivační systém odměňování, profesionální systém školení, volná pracovní doba řízena pouze Vámi. www.vydelekzdomova.com
Detail
12. října 2017 
Nabídka:  Třeba jen přivýdělek
i 20.000, - Kč si můžete vydělat i ve svém volném čase, při mateřské dovolené, studiu či důchodu, aniž by to ohrozilo Vaše zaměstnání. Školení zajištěno.
Detail
12. října 2017 
Nabídka:  Pracujte pro sebe z domu
Pokud dostanete příležitost vydělávat víc peněz než máte teď, bude to pro Vás zajímavé?
Přivýdělek 10 -15 000 Kč s možností kariéry a neomezeného příjmu
Detail
11. října 2017 
Nabídka:  Perfektní přivýdělek !!!
Hledám pár žen do svého týmu.
Výdělek podle vnitřní motivace - zpravidla, kdo opravdu chce tak ve 3-5 měsíci má kolem 6000,- 15.000,-
Budete pracovat z pohodlí vašeho domova a budete se věnovat práci kdy to vyhovuje právě vám - ale samozřejmě každý den
1. výše výdělku záleží jen na vás a čase co práci věnujete
2. práce je vhodná při rodičovské dovolené i při zaměstnání
3. získáte online vzdělávací podporu zcela zdarma - já po vás chci nadšení, nehledám lidi co nechtějí pracovat, ale co chtějí něco dokázat a nebojí se zkoušet nové věci.
Detail
09. října 2017 
Poptávka:  VANOCNI TRHY
Dobry den,hledam brigadu v Praze na Vanocni trhy na Praze 2,4,5 .Na stanku jako prodavacka.Praxe 10 let,zodpovednost a jazyky angl. a cesky a rusky.YB
Detail
08. října 2017 
Nabídka:  Práce pro ženy
Hledáme zástupce do našeho týmu. Vhodné pro maminky na mateřské. Můžete pracovat v klidu z domova.Požadujeme dobrou znalost na PC a internetu (fb, e-mail, inzerce, reklama, propagace firmy, tvoření týmu – zaškolení nováčků), vysoké pracovní nasazení, samostatnost a spolehlivost, ochotu učit se novým věcem. Nabízíme pravidelná školení, možnost kariérního růstu, flexibilní pracovní dobu (2-3 hodiny denně), přivýdělek, který se může stát hlavním příjmem, skvělý tým.Více informací zašlu do zprávy.
Detail
08. října 2017 
Nabídka:  Příležitost pro občany z Vietnamu
Příležitost pro Vietnamské občany v ČR, kteří umí pracovat s internetem. Neomezená možnost výdělku, volná pracovní doba, exkluzivní školící systém přes internet.
Detail
07. října 2017 
Nabídka:  Pekař/pekařka Čestlice 120-130 Kč/hod
Pekař/Pekařka - Praha Západ (120,-/hod.)

Hledáme šikovné pracovníky na pozici pekař/pekařka do výroby v Čestlicích na dlouhodobou spolupráci

Informace o pracovní pozici:
Zaj ...
Detail
Zobrazena stránka: 1 ze 15
Stránka:[1] 2 3 4 5 6 ...  Další >>