Přidat inzerát
Kategorie:
Reklama:
Vyhledávání:
Vyhledávaný text:
Stále vylepšujeme...

Pokud máte nějaký nápad, jak tu něco vylepšit, rozhodně se nebojte nám ho sdělit. Budeme jedině rádi.

Narazíte-li snad na nějakou chybu, určitě nám napište, vyřešíme to. Každý den se snažíme tento server vylepšovat a inovovat. Uvítáme vaše postřehy a připomínky.

Reklama:
Stříbrné přívěsky

Řemeslníci

Počet inzerátů v kategorii: 11 (zobrazeny 1 až 10)
Zobrazit: vše / nabídky / poptávky
Stránka:[1] 2   Další >>
Přidat inzerát do této sekce
31. července 2017 
Nabídka:  Přijmeme obkladače, malíře, stolaře
Přijmeme obkladače malíře, stolaře na práci v rezidenčních objektech po cele ČR. Práce v turnusech 10-10-10. Nadprůměrné platové ohodnocení. Nástup možný ihned. Vlastní vozidlo výhodou proplácíme dopravu. Telefon: 735 923 058, 774 730 144.
Detail
25. července 2017 
Nabídka:  Pomocný řemeslník 130,- Sukorady
Hledáme šikovného řemeslníka, který nemá problém s prací ve výškách.

Z důvodu vyjížděk na různá pracovní místa je nutno mít řidičák B (firemní auto k dispozici)

Pracovní doba ...
Detail
30. května 2017 
Nabídka:  Opravy dřevěných oken a dveří
Opravy oken a dveří, zafrézování a těsnění, montáž silikonového těsnění. Spolehlivá, rychlá a kvalitní práce se striktně dodrženým termínem a levnou cenou! Praha a Ústecký kraj
Detail
Náplň práce:
- montáž, instalace a zapojení skříňových rozvaděčů

Požadujeme:
- SŠ/ SOU vzdělání v oboru elektro
- komunikativní znalost Nj
- praxe v oboru výhodou (může ...
Detail
Provádíme kácení Stromů Štenberk a okolí. Ořez stromů Štenberk a okolí. Rizikové kácení stromů ve Štenberku a okolí. Vše za pomoci horolezecké techniky,plošin a jeřábů.
Telefony zvedáme i o víkendu.
BOBRservice
702-351-234
apisar(zav)seznam

Detail
Hledám práci jako stroj. mechanik - montáže, údržbářské bytové práce, montážní zámečnické práce, opravy strojů a zařízení, nejlépe hotel, administrativní budova, apod. Jsem stroj. mechanik + strojírenství – výroba, a opravy strojů a zařízení i částečný úvazek, nejlépe DPP, popř. dohoda. Nejlépe na trase Benešov, Říčany, Praha. Možno i částečný úvazek. K dispozici ihned.
Detail
07. března 2017 
Nabídka:  Pracovník úklidu - uklízeč Brno
OLMAN spol. s r. o. přijme na úklid v dopoledních i odpoledních hodinách flexibilního pracovníka na pozici uklízeč v Brně.
Pracovní doba bude upřesněna při osobním pohovoru. Ná ...
Detail
07. března 2017 
Nabídka:  Uklízečka - Brno-Lesná, ul. Soběšická
Firma OLMAN SERVICE, s.r.o. – společnost zabývající se komplexními službami v oblasti správy nemovitostí hledá pro pracoviště v Brně Lesná, ulice Soběšická šikovné pracovníky na pozici uklízeče/ky na úklid. Nástup možný ihned. Pracovní doba po – pá 15(16) – 20 (21) hod na DPP.
Zasílejte životopisy na adresu nabor@olman.cz nebo volejte na tel. 730 186 797.

Požadujeme:
Praxe vítána

Nabízíme:
Zázemí stabilní společnosti
Detail
29. listopadu 2016 
Nabídka:  Práce nejen pro zručné důchodce
Česká firma nabízí možnost výdělku pro domácí pracovníky. Jednoduché kompletace, montáž propisek ,navlékání korálkových náušnic, výroba ozdobných předmětů plnění obálek a pod. , s možností smlouvy a dodávky materiálu domů. PC není podmínkou. Pokud máte zájem, ráda všem odepíši. Nabídka platí od 18 let pro ČR I SR.
Detail
Pro šikovné a manuálně zručné zájemce je vhodná nabídka - montáž elektronických součástek nebo montáž kuličkových per. Obě výdělečné činnosti lze provádět v klidu domácího prostředí bez nároků na kvalifikaci nebo výrobní prostory. U zájemců o domácí práci v kategorii Výroba plyšových medvídků nebo Výroba dinosaurů jsou vítány alespoň základní znalosti ručního nebo strojového šití a sešívání dílců. Při pečlivé práci se dá dosáhnout slušného měsíčního výdělku. Nabídka platí pro ČR. Informace zašleme v příloze. Odepište emailem
Detail
Zobrazena stránka: 1 ze 2
Stránka:[1] 2   Další >>