Přidat inzerát
Kategorie:
Reklama:
Vyhledávání:
Vyhledávaný text:
Stále vylepšujeme...

Pokud máte nějaký nápad, jak tu něco vylepšit, rozhodně se nebojte nám ho sdělit. Budeme jedině rádi.

Narazíte-li snad na nějakou chybu, určitě nám napište, vyřešíme to. Každý den se snažíme tento server vylepšovat a inovovat. Uvítáme vaše postřehy a připomínky.

Reklama:
Stříbrné přívěsky

Řemeslníci

Počet inzerátů v kategorii: 15 (zobrazeny 1 až 10)
Zobrazit: vše / nabídky / poptávky
Stránka:[1] 2   Další >>
Přidat inzerát do této sekce
30. května 2017 
Nabídka:  Opravy dřevěných oken a dveří
Opravy oken a dveří, zafrézování a těsnění, montáž silikonového těsnění. Spolehlivá, rychlá a kvalitní práce se striktně dodrženým termínem a levnou cenou! Praha a Ústecký kraj
Detail
Náplň práce:
- montáž, instalace a zapojení skříňových rozvaděčů

Požadujeme:
- SŠ/ SOU vzdělání v oboru elektro
- komunikativní znalost Nj
- praxe v oboru výhodou (může ...
Detail
Provádíme kácení Stromů Štenberk a okolí. Ořez stromů Štenberk a okolí. Rizikové kácení stromů ve Štenberku a okolí. Vše za pomoci horolezecké techniky,plošin a jeřábů.
Telefony zvedáme i o víkendu.
BOBRservice
702-351-234
apisar(zav)seznam

Detail
Hledám práci jako stroj. mechanik - montáže, údržbářské bytové práce, montážní zámečnické práce, opravy strojů a zařízení, nejlépe hotel, administrativní budova, apod. Jsem stroj. mechanik + strojírenství – výroba, a opravy strojů a zařízení i částečný úvazek, nejlépe DPP, popř. dohoda. Nejlépe na trase Benešov, Říčany, Praha. Možno i částečný úvazek. K dispozici ihned.
Detail
07. března 2017 
Nabídka:  Pracovník úklidu - uklízeč Brno
OLMAN spol. s r. o. přijme na úklid v dopoledních i odpoledních hodinách flexibilního pracovníka na pozici uklízeč v Brně.
Pracovní doba bude upřesněna při osobním pohovoru. Ná ...
Detail
07. března 2017 
Nabídka:  Uklízečka - Brno-Lesná, ul. Soběšická
Firma OLMAN SERVICE, s.r.o. – společnost zabývající se komplexními službami v oblasti správy nemovitostí hledá pro pracoviště v Brně Lesná, ulice Soběšická šikovné pracovníky na pozici uklízeče/ky na úklid. Nástup možný ihned. Pracovní doba po – pá 15(16) – 20 (21) hod na DPP.
Zasílejte životopisy na adresu nabor@olman.cz nebo volejte na tel. 730 186 797.

Požadujeme:
Praxe vítána

Nabízíme:
Zázemí stabilní společnosti
Detail
29. listopadu 2016 
Nabídka:  Práce nejen pro zručné důchodce
Česká firma nabízí možnost výdělku pro domácí pracovníky. Jednoduché kompletace, montáž propisek ,navlékání korálkových náušnic, výroba ozdobných předmětů plnění obálek a pod. , s možností smlouvy a dodávky materiálu domů. PC není podmínkou. Pokud máte zájem, ráda všem odepíši. Nabídka platí od 18 let pro ČR I SR.
Detail
Pro šikovné a manuálně zručné zájemce je vhodná nabídka - montáž elektronických součástek nebo montáž kuličkových per. Obě výdělečné činnosti lze provádět v klidu domácího prostředí bez nároků na kvalifikaci nebo výrobní prostory. U zájemců o domácí práci v kategorii Výroba plyšových medvídků nebo Výroba dinosaurů jsou vítány alespoň základní znalosti ručního nebo strojového šití a sešívání dílců. Při pečlivé práci se dá dosáhnout slušného měsíčního výdělku. Nabídka platí pro ČR. Informace zašleme v příloze. Odepište emailem
Detail
22. listopadu 2016 
Nabídka:  Marně hledáte práci?
Pracujte doma. Široké spektrum výdělečné činnosti.
Plnění obálek 2.50 Kč ks, roznášení letáků až 17 tis. Kč měs., výdělek psaním dopisů, výdělek pro soukromé řidiče, montování kuličkových per, výroba ozdobných předmětů a další. Práce vhodná od 18 let na HPČ i VPČ, pro celou ČR.
Detail
Pro schopné a samostatné domácí pracovníky nabízí česká firma možnost výdělku. Jedná se o plnění obálek, tiskový materiál dodává poštou zdarma. Nabízí výdělek až 15.000 Kč měsíčně + další prémie. Smluvně garantuje zpětný odběr! Smlouva je na dobu neurčitou. Pracovní náplní je administrativně - manuální činnost spojená se zpracováním prezentační agendy firmy, třídění letáků, balení a plnění obálek . Je požadována plnoletost spolupracovníků a vlastní bankovní účet. Úplná samostatnost je vaše výhoda, o více informací zašlete dotaz
Detail
Zobrazena stránka: 1 ze 2
Stránka:[1] 2   Další >>